درباره ما

فن آوری اطلاعات و ارتباطات در تمامی بخش های اقتصادی اجتماعی سیاسی و امنیتی کشورها تاثیرات قابل توجهی گذاشته است . یکی از مهم ترین حوزه های کاربرد فنآوری اطلاعات ،حوزه بهداشت و درمان است. فنآوری اطلاعات در پزشکی با استفاده از روش های متعدد می تواند به این حوزه کمک نماید .

سیستم های ذخیره اطلاعات بیمار، سیستم های اطلاعات دارویی، سیستم های درمانی و جراحی، سیستم های پیگیری درمانی،سیستم های درمان از راه دور، سیستم های راهبری پرستار، رباط های جراح و سیستم های پذیرش بیمار و بسیاری دیگر که در پس پرده طراحی تمام این ها، یک هدف مشترک وجود دارد و آن تسهیل کار درمان است. با استفاده از این سیستم ها، بیمار در کمترین زمان، بهترین خدمات را دریافت میکند. .پزشک به صورت تمام وقت از هرجای دنیا که بخواهد به بیماران خود دسترسی دارد و اطلاعات بیماران در همه جا به طور کامل در دسترس است.

شرکت خاوران تاوریژ شهریار با در اختیار داشتن برترین متخصصین IT و جمع آوری اطلاعات جامع پزشکی سعی بر آن دارد تا در جهت بهبود و تسهیل روند هدایت بیماران و پزشکان برآید.

سامانه خاوران طب، مجهز به اطلاعات وسیع در حیطه معرفی فعالیت پزشکان، مراکز درمانی ( بیمارستان ها، کلینیک ها و ...)، آزمایشگاه ها و همچنین مجهز به اطلاعات داروئی متنوع می باشد.

این سامانه، امکانات پیشرفته ای همچون رزرو آنلاین، وقت ملاقات پزشک توسط بیمار از تمامی نقاط کشور در هر زمان و پرداخت الکترونیکی هزینه ها از طریق سامانه را در بر دارد.

خاوران طب در تلاش است با در اختیار قرار دادن بستری مناسب برای بیماران، جهت ارتباط مستقیم اینترنتی با دکتر معالج و یا مراکز درمانی مورد نظر و طرح مسائل، مشکلات ارسال فایل و سوابق بیماری و پرسش و پاسخ آنلاین، علاوه بر رفع مشکلات موجود، منجر به کاهش هزینه ها و کاهش اتلاف وقت شود.

امید است با بهره گیری همگانی مناسب از خدمات این سامانه، گامی بزرگ در زمینه بهبود و تسریع روند درمان طی نمائیم.